Faves//Movies

4. january 2014 at 22:35 | -CA |  LIFESTYLE
Ahooj.)
Vždycky mám takové období, že nemůžu najít žádný dobrý film! Mám z toho drama protože jsem filmový maniak, ale jsem na ně hrozně náročná! :D V počítači mám okolo 150 filmů. Možná to není moc, možná je:D..potom nastane období, kdy zase naopak najdu hrozně moc filmů a nevím na který se dívat dřív. Tak jsem se rozhodla napsat o pár filmech, které mám za poslední dobu fakt ráda. Jinak budu dávat ke každému filmu odkaz na stažení, jak na uložto tak na datoid což je stránka kde je plno skvělých filmů v lepší kvalitě (máte napsanou velikost obrazu) a máte je stáhlé za méně než hodinku..ale musíte se reistrovat což není problém a občas nějaký film nejde stánout..bude vám to psát: nejsou volné free sloty..tak klikněte na jiný filmy (myslím stejný ale nahraný od někoho jiného) a nebo stáhněte jindy.

SURFAŘKA / SOUL SURFER
postertenhle film je fakt něco. Je to hodně silný film. Založený na skutečné události, z čeho vás začne mrazit ještě víc. vypráví o Bethany, která už d narození miluje surfing, ale jednoho dne jí postihne něco fakt hrozného. Při útoku žraloka přijde o celou jednu ruku.. Myslím, že dost lidí už to vidělo, ale pokud ne tak rozhodně stáhněte! Stojí to za to, je tam spousta momentů, kdy se zamyslíte nad svým životem a vším co děláte a čeho si nevážíte.. Možná se vám v něčem otevřou oči a nebo dostanete inspiraci do něčeho..
Odkaz na stažení na uložto: HERE
Odkaz na stažení na datoidu: HERE

CESTA DO STŘEDU ZEMĚ / JOURNEY TO THE END OF THE EARTH

poster
někoho nebude bavit, někoho naopak ano. To záleží na každém. Teď někdy běžela na nově a já si ten film zamilovala.
Ta série má zatím myslím jenom dva díly (druhý je cesta na tajuplný ostrov a třetí bude to s měsícem:D). Je to nové filmové ztvárnění Verneovky a myslím, že se to dost povedlo. Mě možná zaujal ten film práě tím, jak je vidět co všechno ''je'' pod povrchem země a já tyhle věci prostě zbožňuju..tak jestli i vy tak si film určitě stáhněte.. někdy je docela vidět ta počítačová animace, ale to nějak nepřekáží.
Odkaz na stažení na uložto: HERE
Okdza na stažení na datoidu: HERE


PERCY JACKSON ZLODĚJ BLESKU A MOŘE NESTVŮR / THE LIGHTING THIEF AND SEA OF MONSTERS

poster poster
Nikdy bych do sebe neřekla, že právě tenhle film sem dám, ale je to tak :D Jednou byla nuda a v telce nic nešlo. Kámoška mě pořád přesvědčovala at se na to podívám tak jsem tak udělala a hned jsem si musela stáhnout další díl. Ono to je fakt super. Není to nějak přehnaný nebo tak.. Prostě musíte to vidět aby jste to pochopili a kdyby se vám to nelíbilo tak to neřešte :D
Odkaz na stažení na uložto: není první díl a HERE (dost špatná kvalita:D)
Odkaz na stažení na datoidu: HERE a HERE


NÁRVH / THE PROPOSAL

poster
Komedie, která je fakt skvělá. Film vypráví o.. je to složité. Doporučuju se na to podívat. Sandu Bullock mám ráda a tahle role jí vážně sedla. Celý film je dost vtipný..Takže bych to zařadila spíš na komedii.. a ted napíšu o čem to je :D Ona je podnikatelka nebo šéfka..no prostě má nevyšší pozici a on je její sekretář.. Je kanadanka a mají jí vyhostit ze země a ak vymyslí, že se bude se svým sekretářem brát, aby mohla zůstat v USA..potom s ním pojede k jeho rodičům a už to začne :DD vážně doporučuju!
Odkaz na stažení na uložto: HERE
Odkaz na stažení na datoidu: HERELADÍME / PITCH PERFECT
poster
Já tenhle film žeru!!!! asjkdaskd! Slyšela jsem o něm už dost dávno, ale ten název mě prostě nějak nelákal.. Ale jinak je to prostě úplně úžasnej film. Je vtipnej k tomu ještě! Myslím, že už ho taky většina z vás viděla, ale jestli ne tak ho šupejte stáhnout:) Vypráví o Becce, kteá se chce stát DJkou, ale její táta do ní hučí že je to jenom koníček a měla by si hledat nějakou zábavu na univerzitě. Přihlásí se do ''zkrachovalé'' a-capella skupiny Bellas..no a pak už to taky jede :DDD prostě doporučuju tenhle film!:D Doporučuju všechno! :D Z tohohle filmu taky pochází slavné ''cups'' :D to s tím kelímkem tak o něj ťukáte a tak :D jsme se to hned s kámoškou musely naučit. Na YT máte spoustu návodů.
Okdaz na stažení na uložto: Není ? O.o
Odkaz na stažení na datoidu: Taky není !!-.-
Stáhnout jinde -.- : HERE


Tak doufám, že jsem vám třeba dala nějakou radu na co se kouknout.)) Napište kdyžtak do komentářů, co už jste viděli, nebo na co se podíváte , jestli jsem nějak pomohla :D. ♥a prosím nekopírujte tenhle článek nikam..dalo mi to dost práce.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Terr Rose Terr Rose | Web | 5. january 2014 at 12:26 | React

Jojo,ráda spřátelím :)

2 T. T. | Web | 5. january 2014 at 14:03 | React

Ani jeden jsem nevidělě,ale ten Návrh vypadá dobře:3 a na tu Surfařku se také podívám:)

3 Inny Emilly Inny Emilly | Web | 5. january 2014 at 14:57 | React

krom těch posledních dvou jsem viděla vše :D
jo a ráda spřátelím :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama